Генератор iнверторний
Champion 82001i-EU
1.75 kW 220V бензин
Модель 82001i-EU
Країна бренду США
Країна-виробник Китай
Виробник Champion
Опис продукту
Легка потужність і продуманий дизайн - це все про Champion 1750 Вт інверторний генератор. Покладіться
на 80-кубовий двигун і насолоджуйтеся тихим рівнем шуму 53 dBA протягом 11 годин роботи. Портативний
інверторний генератор Champion Power Equipment 82001i-EU потужністю 1750 Вт Інверторний генератор
важить всього 20 кг і ідеально підходить для кемпінгу, живлення предметів навколо кемпінгу, таких як
світло або телевізор, або забезпечення резервне живлення для кількох основних потреб. Цей пристрій не
рекомендується використовувати для аварійного домашнього живлення. Легко читається цифровий
світлодіодний дисплей, включає в себе технічне обслуговування, низький рівень масла та індикатори стану
розетки та контролює вихідну потужність, загальний час роботи, рівень палива і термін служби палива.
Champion зводить до мінімуму клопоти з заправкою в темряві за допомогою індикатора заповнення
паливного баку Assist LED, розумно спроектованого світлодіода з кнопкою, вбудованого прямо в ручку
для підсвічування зони заправки бензину.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
● 1750 Вт Максимальна потужність
● 1600 Вт при роботі
● Легкий пусковий циферблат
● Надзвичайно тихий, всього 53 dBA
● Цифровий світлодіодний дисплей
● Справжня синусоїдальна інверторна технологія
● Економічний режим для економії палива
● Двопортовий (2.1A/1A) USB-адаптер
● Паралельне підключення
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
● Стартова потужність = 2,0 кВт
● Максимальна потужність = 1,75 кВт
● Номінальна потужність = 1,6 кВт
● Навантаження змінного струму:
2 х 240V 13 Amp (UK)
2 х 220V 16 Amp (EU)
● Частота = 50 Hz
● Двигун = 80cc Champion OHV
● Ємність палива = 4.1 літра
● Ємність масла = 0.38 літра
● Рівень шуму = 53 dBa
● Тип запуску = Ручний
● КІЛЬКІСТЬ ОБЕРТІВ = 4500
● Розміри (Д*Ш*В) = 52 см х 33 см х 43 см
● Сертифікація = CE, UKCA, EU Stage V
● Вага = 21 кг
● Ресурс роботи (год.) = 11 год. при 25% навантаженні
● Режим ECO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Максимальна потужність | 1.75 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Вага | 21 кг |
- Ціна: 24 000 ₴










