Генератор Anova GC 5500 TFE 5.5 КВт
Трифазний бензиновий генератор спеціально розроблений для професійних користувачів. До нього можна підключати трифазні, однофазні та до 12V машини.
Генератор змонтований на міцному шасі з колесами для зручного транспортування.
Крім того, він пропонує більшу надійність та більш міцне шасі, що забезпечує більшу
стійкість.
Технічні характеристики:
Тип генератора бензиновий
Номінальна потужність, кВт/кВА 5,2/6,5
Максимальна потужність, кВт/кВА 5,5/6,8
Кількість фаз трифазний
Напруга (V) 220 / 380
Частота (Hz) 50
Місткість паливного бака, л 25
Ємність олії, л 1,1
Спосіб запуску ручний + електростартер
Розетки 2x16А
Захист від роботи на низькому рівні олії є
Вихід, 12В/8.3А є
Параметри двигуна
Модель MA389
Тип двигуна одноциліндровий, 4-тактний
Об'єм двигуна, куб.см 277
Потужність двигуна, к.с.
AVR є
Оберти двигуна, об/хв 3000/3600
Запалювання CDI
Охолодження повітряне
Фізичні параметри
Рівень шуму, Дб 74
Габарити, мм 610/500/550
Маса, кг 73
Виробник Китай для ринку Іспанії
Додатково:
транспортувальний комплект Вольтметр Датчик рівня масла: двигун заглухне, якщо рівень масла низький, запобігаючи дорогій поломці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 6.8 кВА |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вага | 73 кг |
- Ціна: 21 000 ₴







