Мінітрактор Файтер T-254 RD (з козирком)(синій)
гарантія: 2 роки
Переваги:
Технічні характеристики
| Потужність двигуна, к.с. (кВт) | 24 (17.6) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | 3 циліндри, дизельний двигун KM385 |
| Об'єм двигуна, см3 | 1532 |
| Номінальна витрата палива г/кВт*год | ≤275 |
| Номінальні обороти колінчастого валу двигуна об/хв | 2350 |
| Номінальне тягове зусилля кН | 4,7 |
| Коробка передач (КПП) | механічна (4+4)х2 |
| Блокування заднього диференціалу | Є |
| Зчеплення | Сухе, дводискове |
| Гідропідсилювач керма | Є |
| Тормозний механізм | барабанного типу |
| Оберти валу відбору потужності (ВОМ) об/хв | 540/1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 680 |
| Колісна база, мм | 1730 |
| Колія передніх коліс, мм | 1220-1440 |
| Колія задніх коліс, мм | 1120-1450 |
| Розмір передніх шин | 7,5-16 |
| Розмір задніх шин | 11,2-24 |
| Теоретична швидкість руху вперед, км/год | 32,19 |
| Теоретична швидкість руху назад, км/год | 7,75 |
| Об'єм паливного бака л | 20 |
| Габаритні розміри (ДХШХВ), мм | 3400х1465х1980 |
| Конструкційна маса, кг | 1430 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні олії та технічних рідин, Ваш міні-трактор готовий до початку обкатки.
Придбати мінітрактор за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому інтернет-магазині. Достатньо додати техніку до кошика та залишити свою контактну інформацію.
Якщо у вас залишилися додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, який з радістю вас проконсультує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Файтер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм бака | 50 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1490 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3400 мм |
| Ширина | 1465 мм |
| Висота | 1980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 460 ₴







