Квадроцикл Segway Snarler 500 AT 5L Base
гарантія: 24 міс.
Короткий описОб'єм двигуна - 499 см3
Потужність - 39 к.с.
Система запуску - електростартер.
Привід - 4х4
Гарантія - 1 рік
Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, к.с. | 39 |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний, DOHC |
| Паливна система | індектор BOSCH |
| Об'єм двигуна, см3 | 499 |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | рідинна |
| Коробка передач (КП) | автоматична (клинопасовий варіатор) |
| Режими | L/H/N/R |
| Блокування заднього диференціалу | є |
| Головна передача | пряма |
| Передні гальма | гідравлічні, дискові на кожному колесі |
| Заднє гальмо | гідравлічний, дисковий на осі коліс |
| Стійкове гальмо | блокує задній супорт із ручним приводом та фіксатором на кермі |
| Гальмові шланги | армовані |
| Розмір шин | передніх 24x8-12, задніх 24x10-12 |
| Об'єм паливного бака, л | 19 |
| Габарити, ДхШхВ мм | 2300х1180х1350 |
| Передня підвіска | незалежна на подвійних А-подібних важелях |
| Задня підвіска | незалежна, на подвійних поперечних Н-подібних важелях з газомасляними амортизаторами, стабілізатором поперечної стійкості |
| Комплектація | дзеркала заднього виду, захист рук, панель приладів з LCD екраном, лебідка, легкосплавні диски, фаркоп |
| Акумулятор | свинцево-кислотна, герметизована |
| Пластикове обважування | високоміцний пластик ABS (передній відбійник, бічний брудозахист, розширювачі арок) |
| Металеве обважування | трубчастий |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Segway |
| Тип приводу коліс | 4х4 |
| Об'єм двигуна | 500 куб. см |
| Система вприскування палива | Інжектор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Потужність двигуна | 44 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Електростартер |
| Ємність паливного бака | 20 л |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Дорожній просвіт | 27 мм |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 1180 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Вага | 300 кг |
- Ціна: 293 930 ₴






