Мінітрактор HORST G 244 U (сіро-чорний)
Гарантія 24 міс.








Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, к.с. (КВт) | 24 (17,65) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, з непосредственним уприскуванням, без турбонаддува |
| Число і розташування циліндрів | 3, вертикальное |
| Система запуска двигуна | электростартер |
| Система охолодження | жидкостная, закрытая, с принудительной циркуляцией охлаждающей жидкости |
| Привід вентилятора системи охолодження | клиноременная передача |
| Об'єм двигуна, cм3 | 1531,33 |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | 85 / 90 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г / кВт * год | ≤275 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об / хв | 2350 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,8 |
| Тип масла в двигуні | минеральное или полусинтетическое для дизельных двигателей |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г / кВт * год | 2,31 |
| Коробка передач (КП) | (4+1)х2 |
| Тип масла в КПП і заднього моста | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмиссионное) |
| Тип масла в передньому мосту | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмиссионное) |
| Блокування заднього диференціалу | - |
| Муфта зчеплення | сухая 1-дисковая постоянно замкнутого типа |
| Головна передача | прямая |
| Рульове управління | гидравлическое |
| Гальма | на вторичном валу КПП, тормозные барабаны |
| Вал відбору потужності (ВВП) | задний, шлицевой |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестеренчатый насос (НШ) для привода навески / НШ для работы ГУР |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об / хв | 540 / 1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Мінімальний кліренс, мм | 320 |
| Колісна база, мм | 1660 |
| Колія колес, мм | передних 1150, задних 1200 |
| Розмір шин | передних 7.50-16, задних 9.50-24 |
| Мінімальний радіус повороту, м | без тормозов 3,5, с тормозами 3,2 |
| Швидкість руху, км / год вперед | вперед 2,11-32,19, назад 1,68-7,75 |
| Обсяг паливного бака, л | 48 |
| Обсяг картера двигуна, л | 6,6 |
| Обсяг картера КПП і заднього моста, л | 14,0 |
| Обсяг картера переднього моста, л | 3,0 |
| Обсяг системи охолодження двигуна, л | 6,0 |
| Кількість гідравлічних виходів | 2 |
| Гідропідсилювач керма | + |
| Лічильник мотогодин | + |
| Сидіння з амортизатором | + |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3400х1450х1980 |
| Споряджена маса, кг | 1335 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні олії та технічних рідин, Ваш міні-трактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовна по всій Україні. Жодних передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання та показати техніку у дії.
Придбати мінітрактор за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому інтернет-магазині. Достатньо додати техніку до кошика та залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хорст |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 50 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1350 кг |
| Колісна база | 1820 мм |
| Дорожній просвіт | 330 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3540 мм |
| Ширина | 1570 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 830 ₴







