Мінітрактор Кентавр S 244 XU (зелений)ГАРАНТІЯ 24 МІС.








Вся техніка перед відправкою дуже ретельно перевіряється, заливається дизель, олії. Тобто, до Вас міні-трактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався міні-трактор, ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас. Або додати трактор у кошик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1530 куб. см |
| Об'єм бака | 18.5 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1370 кг |
| Колісна база | 1660 мм |
| Дорожній просвіт | 350 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Колір | Зелений |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3400 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 160 ₴







