Квадроцикл LINHAI VALOR650 EFI EPS Червоний
Особливості
Керування управління електропідсилювач керма
Висока продуктивність двигуна для неперевершеної потужності
Багатофункціональна панель приладів
Яскраві світлодіодні світлові панелі з інтегрованою універсальністю
Роздільні сидіння стандартні
Збільшена рама та повноцінне двомісне розміщення водія та пасажира
Передня лебідка 1350 кг
Дзеркала
Посилені бампери
LED фари
| Керування управління | електропідсилювач керма |
| Потужність двигуна, к.с. | 41 |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний, інжектор EFI |
| Об'єм двигуна, см3 | 585 |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | рідинна |
| Номінальні обороти двигуна, об/хв | 6900±150 |
| Міткий момент, Нм/про. за хв. | 49,5 за 5750 |
| Коробка передач (КП) | автоматична (клинопасовий варіатор) |
| Режими | L/H/N/R |
| Блокування заднього диференціалу | Так |
| Головна передача | пряма |
| Передні гальма | гідравлічні, дискові на кожному колесі з приводом від ручки (Комбіновані із заднім гальмом) |
| Заднє гальмо | гідравлічний, дисковий на осі коліс із приводом від педалі (Комбіновані з передніми гальмами) |
| Стійкове гальмо | блокує задній супорт із ручним приводом та фіксатором на кермі |
| Гальмові шланги | армовані |
| Колісна база, мм | 1470 |
| Розмір шин | передніх 25х9-14, задніх 25х11-14 |
| Об'єм паливного бака, л | 22 |
| Габарити, ДхШхВ мм | 2395х1185х1410 |
| Передня підвіска | незалежна, стійки McPherson |
| Задня підвіска | незалежна на подвійних А-подібних важелях зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Комплектація | дзеркала заднього виду, захист рук, панель приладів з LCD екраном, лебідка, легкосплавні диски, фаркоп |
| Електротехніка | передні лінзи з галогеновими лампами H4 формат 35W (ближній/далекий), передній та задній габаритні вогні, стоп сигнал, повороти, звуковий сигнал, спідометр |
| Акумулятор | свинцево-кислотна, герметизована, 12V 18Ah |
| Пластикове обважування | високоміцний пластик ABS (передній відбійник, бічний брудозахист, розширювачі арок) |
| Металеве обважування | трубчастий, інтегрований у раму з можливістю встановлення додаткових кофрів |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linhai |
| Тип приводу коліс | 4х4 |
| Об'єм двигуна | 585 куб. см |
| Система вприскування палива | Інжектор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Потужність двигуна | 41 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Ємність паливного бака | 14.5 л |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2395 мм |
| Ширина | 1185 мм |
| Висота | 1410 мм |
| Вага | 365 кг |
- Ціна: 391 120 ₴








