Квадроцикл SPARK SP200-10 Е
Гарантія: 12 міс.
Характеристика
Тип мотоцикла
Позашляховий туристичний
Робочий об'єм двигуна, см3
200
Середня витрата палива, л / 100 км
3,2
Напруга бортової електромережі, В
12
Максимальні обороти колінчастого вала двигуна, об / хв
7500
Тип КПП
Автоматична, варіатор та реверс
Зчеплення
Автоматична відцентрова муфта
Паливний фільтр
металева сітка на паливному крані, змінний на топливопроводе
Повітряний фільтр
Паперовий змінний
Номінальна потужність, кВт(к.с.)
7,3 (10,0)
Акумулятор: В (А·год), тип
12 (9,0)
Амортизатори передні
масляні
Вантажопідйомність, кг
150
Генератор – тип, напруга (В),потужність (Вт)
14 / 85
Диск
Сталеві, штамповані з ковпаками
Додатково
Захист рук водія, дзеркала заднього виду, ручки з підігрівом, нижнє підсвічування, USB-порт, аварійне чека, звуковий сигнал, пластиковий передній бампер
Задня оптика
Задній ліхтар навісний комбінований: гальмо, габарити світлодіодні
Колісна формула
4х2
Максимальна швидкість, км / год
60
Максимальний крутний момент (частота), Нм/об.хв
Масляний фільтр
полімерна сітка
Объем топливного бака, л
5,0
Підвіска заднього колеса
Маятникова з моноамортизатором
Підвіска переднього колеса
Незалежна важільна з амортизаторами
Передня оптика
Фари фігурні зі світлодіодами. Габаритні вогні із світлодіодами.
Привід задніх коліс
Ланцюгова передача 14/40 відкрита
Приладова панель
Електронна з графічним дисплеєм: спідометр, одометр, облік добового пробігу, тахометр, індикація номера передачі, нейтраль, рівень палива, індикатор заряду АКБ, дальнє світло
Рама
Трубчастий сталевий каркас
Розмір шин (передня / задня)
23х7-10 / 22х10-10
Система охолодження
повітряне охолодження
Тип двигуна
одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів
Тип оливи
напівсинтетичне моторне масло класу SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів
Тип палива
бензин з октановим числом не нижче 92
Тип протектора (передній/задній)
Спортивний
Амортизатори задні
пружинно-масляні
Тип переднього гальма
Дисковий гідравлічний
Тип заднього гальма
Дисковий гідравлічний
Гальмівна рідина
DOT-3, DOT-4
Система запуску
Електростартер та пулстартер
Сигналізація
є, з функцією дистанційного запуску двигуна
Багажник
є
Модель та марка двигуна
ZHANLU 180
Колісна база, мм
23х7-10
Конструкційна маса, кг
191
Габарити (ДхШхВ), мм
1835х1100х1110
Якщо вам сподобався квадроцикл, ви можете замовити його за кілька кліків, щоб отримати доставку в найближчі дві доби. Для цього достатньо на сторінці товару додати в кошик квадроцикл, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення телефоном, зв'язавшись із нашим менеджером, який зможе додатково проконсультуватися з вами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Об'єм двигуна | 200 куб. см |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Максимальна швидкість | 75 км/год |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Електростартер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Вага | 193 кг |
- Ціна: 100 510 ₴







