Трактор EURO FENG 554 LUX
гарантія 24 міс.
Технічні характеристики:
-
Потужність двигуна: 50 к.с. КМ 495 ВТ
-
КПП: Реверсивна, 8+8 передач
-
Двухдискове зчеплення — готовий до роботи з важким навісним
-
Привід: Повний (4х4)
-
Велика база трактора — стабільність і прохідність
-
Примусова гідравліка на 1000 кг .Працює з важким навісним без питань
-
ВОМ 540/1000 об /х
-
3-секційний розподільник з прижимом і плаваючим режимом — ідеально для будь-якого агрегату
-
Додатковий гідробак для роботи з причепами понад 4 тонни
-
Колеса: Широка резина, розбірні диски (передні 8.3/20 та задні 12.4/28)
-
Навісне обладнання: На крюках, змінні «яблучка» 22/24/28 мм
Комфорт, що працює на результат: -
Кондиціонер + Пічка + Вентилятор + Магнітофон +
-
Передня та задня камери огляду
-
Омивач скла
-
Регульоване кермо та комфортне сидіння
-
Зручне розташування важелів
-
Компресор з ресивером
-
Боковий паливний бак — зручний доступ на 65л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Feng |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 50 к. с. |
| Об'єм двигуна | 3170 куб. см |
| Об'єм бака | 65 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 259 г/кВт*ч |
| Колір | Зелений |
| Колісна база | 1890 мм |
| Теоретична швидкість руху вперед | 38 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 38 км/год |
| Дорожній просвіт | 440 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3450 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 2500 мм |
Якщо вам сподобався трактор , ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик мінітрактор, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДМТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 50 к. с. |
| Об'єм двигуна | 3170 куб. см |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Колір | Зелений |
| Дорожній просвіт | 370 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3450 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
- Ціна: 537 510 ₴










