Короткий опис
Потужність двигуна - 2500 Вт
Ємність акумулятора - 72В 58Ач
Тип двигуна - електричний
Тип мотоцикла - вантажний самоскид
Вантажопідйомність - 800 кг
Гарантія - 12 місяців
Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, Вт (W) | 2500 |
| Напруга двигуна, В | 72 |
| Макс. швидкість, км/год | 45 |
| Ємність акумулятора, В/Ач | 72/58 |
| Пробіг на одній зарядці, км | 65 |
| Тип двигуна | електричний |
| Кількість місць | 1 |
| Тип мотоцикла | вантажний самоскид |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотна, яка не обслуговується |
| Час заряджання акумулятора, год | 8 |
| Перекидання кузова | є |
| Відкидні борти | задній/лівий/правий |
| Розмір передніх шин, дюймів | 4,00-12 |
| Розмір задніх шин, дюймів | 5,00-12 |
| гальма (передні/задні) | дисковий/барабанний |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гвинтовими пружинами |
| Задня підвіска | залежна підвіска на ресорах |
| Габаритні розміри кузова (ДхШхВ), мм | 1800х1300х485 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 3242х1380х1370 |
| Вантажопідйомність, кг | 800 |
| Вага, кг | 241 |
Вся техніка проходить якістну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш вантажний мотоцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Мотоцикл вантажний DOZER Model 250 Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити техніку за найкращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині . Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення по телефону, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | БАЗ |
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 250 куб. см |
| Колір | Зелений |
| Вага | 240 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3242 мм |
| Ширина | 1380 мм |
| Висота | 1370 мм |
- Ціна: 113 620 ₴










