SokMoto RAPTOR EV Електро 15квт /30квт 72V 105AH LIFEPO4 (сірий) 4х4
гарантія: 12 міс.
Документи для постановки на облік в МРЕО
SokMoto RAPTOR EV
Електро двигун 15квт / пікова 30квт
Батарея 72V 105AH LIFEPO4
Підсилювач керма, блокування мостів, понижена передача. Швидкісна зарядка Type2
Запас ходу до 80км
Максимальна швидкість 65 км\год
Амортизація до 300 кг
Колір сірий, камуфляж.
Вага 412 кг
Габарити 2270*1180*850
Технічні характеристики SokMoto RAPTOR EV 2026 модельного року
ДВИГУН
Тип двигуна
безщітковий (BLDC)
Розташування двигуна
міст
Привід
прямий
Потужність
30 000 Вт
Максимальна швидкість 80 км/год
БАТАРЕЯ
Тип
літій-іонна (LiFePO4)
Напруга/ємність
72В/105Ач
Запасна енергія
7560 Вт-ч
Пробіг на одному заряді 80 км
Зарядний пристрій
85В/20.0Ач
Час зарядки 2-8 годин
Рекуперація
ні
ПЕРЕДНЯ ПІДВІСКА
Вид
незалежна на подвійних А-подібних важелях
Тип амортизатора
гідравлічний
Задня підвіска
Вид
незалежна на подвійних А-подібних важелях
Тип амортизатора
гідравлічний
ГАЛЬМОВА СИСТЕМА
Гальмо переднє
дисковий гідравлічний
Гальмо заднє
дисковий гідравлічний
ШИНИ
Передня шина
25/8-12
Задня шина
25/10-12
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ
Лампа головної фари
LED
Лампа заднього ліхтаря
LED
Покажчики поворотів
LED
Панель приладів
LCD
ЗАГАЛЬНІ ДАНІ
Кількість місць
2
ДхШхВ (мм)
2315 х 1144 х 1340
Колісна база (мм)
1460
Дорожній просвіт (мм)
250
Висота по сідлу (мм)
900
Суха вага (кг)
415
Опції у комплекті
захист рук, спинка, підігрів ручок
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Квадроцикл |
| Тип приводу коліс | 4х4 |
| Об'єм двигуна | 450 куб. см |
| Система вприскування палива | Інжектор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Потужність двигуна | 37 к. с. |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 17 л |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | Raptor |
| Сумісність з маркою | БАЗ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2315 мм |
| Ширина | 1144 мм |
| Висота | 1340 мм |
| Вага | 350 кг |
- Ціна: 371 450 ₴










