Мототрактор Dozer 15G
Короткий опис
Потужність: 15 к.с.
Передач: 3+1
Маса: 268 кг
Комплектація: ЗІП
Гарантія: 24 місяці
Технічні характеристики :
| Тип двигуна: | дизельний чотиритактний двигун H186FAE |
| Метод запуску: | Електростартер + ручний пуск |
| Об'єм двигуна: | 418 см³ |
| Номінальна потужність: | 10 к.с. |
| Номінальна швидкість: | 3500 об/хв |
| Система охолодження: | повітряна |
| Колісна формула: | 4х4 |
| Тип трансмісії: | механічна шестерня |
| Кількість передач: | 5+2 |
| Конструкційна вага мототрактора: | 268 кг |
| Коліса задні: | 5,0 -12 |
| Коліса передні: | 4,0 -8 |
| Навісна система: | мотоблочного типу |
| гальмо: | 2 барабанні гальма |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні олії та технічних рідин, Ваш міні-трактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовна по всій Україні. Жодних передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання та показати техніку у дії.
Придбати мінітрактор за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому інтернет-магазині. Достатньо додати техніку до кошика та залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм бака | 5.5 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Колір | Зелений |
| Вага | 270 кг |
| Дорожній просвіт | 250 мм |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 1 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 1450 мм |
| Висота | 1330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 78 440 ₴







