Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, к.с. (кВт) | 24 (17,65) |
| Колесная формула | 4х4 |
| Тип двигуна | дизельный, 4-тактный, с непосредст-венным впрыском, без турбонаддува |
| Число і розташування циліндрів | 3, вертикальне |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача |
| Об'єм двигуна, cм3 | 1530 |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | 85 / 90 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*ч | ≤275 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2300 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 7,2 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*ч | 2,31 |
| Коробка передач (КП) | (4+1)х2 |
| Тип масла в КПП і заднього моста | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Тип масла в передньому мосту | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Муфта зчеплення | суха 1-дискова постійно замкнутого типу |
| Головна передача | пряма |
| Рульове управління | механичне |
| Гальма | на задніх колесах, гальмівні барабани |
| Вал відбору потужності (ВВП) | задній, шліцьовій |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об / хв | 540 / 1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Мінімальний кліренс, мм | 300 |
| Колісна база, мм | 1700 |
| Колія коліс, мм | передніх 1220, задніх 1155 |
| Розмір шин | передніх 6.50-16 задніх 9.5-24 |
| Обсяг паливного бака, л | 30 |
| Обсяг картера двигуна, л | 4,5 |
| Обсяг картера КПП і заднього моста, л | 14,0 |
| Обсяг картера переднього моста, | 3,0 |
| Обсяг системи охолодження двигуна, л | 6,0 |
| Кількість гідравлічних виходів | 4 |
| Роз'єм під причіп (розетка) | + |
| Гідропідсилювач керма | + |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3530х1440х1790 |
| Споряджена маса, кг | 1400 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні олії та технічних рідин, Ваш міні-трактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовна по всій Україні. Жодних передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання та показати техніку у дії.
Придбати мінітрактор за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому інтернет-магазині. Достатньо додати техніку до кошика та залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хорст |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 50 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1350 кг |
| Колісна база | 1820 мм |
| Дорожній просвіт | 330 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3540 мм |
| Ширина | 1570 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 440 ₴








