Технічні характеристики:
| Максимальна потужність: | 40 к.с. |
| Колісна формула: | 4х4 |
| Тип двигун: | дизельний, 4-такстний з безпосереднім уприскуванням |
| Кількість циліндрів: | 4 |
| Система запуску: | електростартер |
| Система охолодження: | рідинна, закрита з примусової циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Коробка передач: | (4+4)х2 |
| Вал відбору потужності: | задній шлицевой |
| Тип насосу гідравлічної системи: | шестерний насос |
| Обороти ВВП, об / хв: | 540/1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг: | 550 |
| Мінімальний кліренс, мм: | 350 |
| Колісна база, мм: | 1560 |
| Колія коліс, мм: | передніх: 1250-1300 мм; задніх: 1160-1460 мм |
| Розмір шин: | 7,5х16; задних: 11,2х24 |
| Швидкість пересування, км / год: | вперед 2.87-29.56, назад 2,54-12,27 |
| Обсяг паливного бака, л: | 36,0 |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм: | 3340х1500х2270 |
| Споряджена маса, кг: | 1450 |
Вся техніка перед відправкою дуже ретельно перевіряється, заливається дизель, олії. Тобто, до Вас мінітрактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався мінітрактор, ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик мінітрактор, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм бака | 28 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1450 кг |
| Колісна база | 1560 мм |
| Дорожній просвіт | 330 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 4 вперед/4 назад |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3250 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 920 ₴









