Квадроцикл MIKILON HAMMER U-38 250L
Квадроцикл MIKILON HAMMER U-38 250L — повноцінний транспортний засіб призначений для пересування бездоріжжям. Модель має оновлений ексклюзивний дизайн, оснащений великою кількістю функцій.
Оновлена рульова система з захистом рук водія спрощує маневрування
Дискова гальмівна система стабільо працює навіть в умовах високої вологості (витримує потрапляння води, бруду, перепади температури).
Великі шини, що забезпечують високу прохідність на незвязаних грунтах
Інформативна панель приладів з цивровим спідометром.
Передні фари з лінзами, задні габарити, стоп сигнал для їзди в темний час.
Дзеркала заднього виду для розширення кута огляду водія.
Зручне сидіння ергономічної форми зі спінкою для пасажира
Два багажника (попереду та ззаду) дають можливість перевозити велику кількість корисного вантажу.
Характеристики
Максимальна швидкість
70 км/год
Акумулятор
12В/9Аг
Виробник
Mikilon
Витрати палива
3.5 л/100 км
Габаритні розміри
1800х1060х1160
Гарантія
1 рік
Задні гальма
Дискові з вентиляцією гідравлічні
Задні шини
23х10-10
Задня підвіска
Залежна пружинний амортизатор
Кількість місць
2
Кількість циліндрів
1
Кліренс
175 мм
Колір
Сірий
колісна формула
4x2
Максимальна вантажопідйомність
190 кг
Об'єм двигуна
230 см³
Об'єм паливного бака
12 л
Охолодження
Повітряне
Передні гальма
Дискові з вентиляцією
Передні шини
23х7-10
Передня підвіска
Незалежна важільна з амортизатором
Потужність
9 к.с.
Рама
Сталева трубчаста
Система запалювання
Конденсаторна
Тип двигуна
Чотирьохтактний
Тип живлення
Бензин
Тип приводу
Ланцюговий
Тип старту
Електростартер
Трансмісія
Автоматичний варіатор та реверс F-N-R
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIKILON |
| Тип | Квадроцикл |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Система вприскування палива | Інжектор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Потужність двигуна | 23 к. с. |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Електростартер |
| Ємність паливного бака | 17 л |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Висота | 1160 мм |
| Вага | 190 кг |
- Ціна: 133 710 ₴





